שם:
טל':
אימייל:
   
   
   
בנקים למשכנתאות
בנקים למשכנתאות הם בנקים, שאושרו על ידי להעניק משכנתאות ע"י המדינה. הם זכאים להעניק ללקוחותיהם הלוואת משכנתא, בתנאי שאותם לקוחות עומדים בקריטריונים וזכאים להלוואה זו.

בכל הנוגע למשכנתא חדשה או מחזור משכנתא, התחרות בין הבנקים גדולה מאוד.
אתם בוודאי מתלבטים באיזה בנק לבחור עבור לקיחה או מחזור משכנתא. לדעתנו, אין בנק טוב יותר או פחות טוב משמעותית. ההטבות של כל בנק משתנות בכל זמן נתון. מה שכן משתנה מבנק לבנק הוא היחס שתקבלו, הבירוקרטיה, המסלולים המוצעים, הריביות, מהירות השירות וכו'.
 בנק טפחות למשכנתאות

בנק מזרחי-טפחות, המחזיק כ-165 סניפים ברחבי הארץ ומונה אלפי עובדים, הוא הרביעי בגודלו בארץ. הוא הגדול ביותר בנפח המשכנתאות ומונה מעל 30% ממנו. בשנת 2005, בנק מזרחי התאחד עם בנק טפחות.
הבנק מתגאה במסלולי הלוואות אטרקטיביים (ריביות ומסלולים) ובשירות איכותי ואישי. 

בנק משכן
בנק משכן שייך לקבוצת בנק הפועלים, שנחשב לבנק הגדול השני בארץ ומעסיק כ-10,000 עובדים. הוא מציע מגוון מסלולים והטבות של הלוואת משכנתא. לקוחות בנק הפועלים זוכים במסלולים והטבות ייחודיות, לרבות ריביות מסובסדות. 

בנק לאומי למשכנתאות
בנק זה שייך לבנק לאומי, שנחשב לבנק הגדול והפעיל ביותר בארץ ומעסיק כ-9,500 עובדים. מבחינת נפח פעילות המשכנתאות, בנק לאומי למשכנתאות נחשב לשני בארץ. לקוחות הבנק נהנים ממגוון אטרקטיבי של הלוואות, כגון שמירה על מסגרת משכנתא, מחזור אוטומאטי של משכנתא, משכנתא בטוחה והטבות נוספות. 

בנק איגוד משכנתאות
בנק זה הוא השישי בגודלו בישראל ומשרת לקוחות פרטיים ועסקיים. הוא פועל ב-35 סניפים בארץ. הבנק, שמציע הלוואות משכנתאות רק בשנים האחרונות, מציע לעיתים ריביות ושירותים אטרקטיביים. 

בנק בינלאומי
בנק זה הוא החמישי בגודלו בארץ. הוא מחזיק ב-70% מהשליטה בבנק אוצר החייל. הוא התמזג עם בנק מסד. גם בנק פאג', פועלי אגודת ישראל, שייך לבנק זה ומשרת את האוכלוסייה החרדית בבית שמש, בני ברק וירושלים. עם 20 סניפים בארץ, לקוחות הבנק נהנים מסל מוצרים מגוון למשכנתאות.

בנק ירושלים

בנק זה זמין ב-16 סניפים בארץ ומעסיק מאות עובדים. הבנק מציע מגוון מסלולים אטרקטיביים להלוואת משכנתאות וריביות שוק. 

 

 

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים