דירות חדשות הוד השרון

בחלקו הדרומי של רחוב מגדיאל בהוד השרון בסמוך למושב גני עם, מתחולל פלא נדל"ני אמתי: פרויקט מגדיאלה הוד השרון מאפשר לכם לגור בבניין של 6+ קומות, בכל בניין 18-19 דירות. חשוב לציין כי זהו פרויקט מאוכלס, אבל נותרו עדיין דירות אחרונות בהחלט. פרויקטים חדשים בהוד השרון יש למכביר, אבל פרויקט שמציע דירות גדולות ומרווחות נדיר מאד למצוא. כאן תוכלו לוותר מראש על אלמנט שיפור הדיור ולהקים את המשפחה שלכם מינקותא ועד היותה משפחה גדולה וותיקה. יצוין כי רכישת דירות חדשות בהוד השרון בסגנון זה הנו צעד אחראי ושקול משום שאם תתחילו בדירה יותר קטנה יהיה לכם מאד קשה לשפר אחר כך, היצע הדירות הגדולות בירידה, ולראיה בפרויקט זה נותרו ממש דירות אחרונות. הפרויקט מאוכלס וכמעט מתמלא.

קרבה לכל המוסדות בעיר

עם פרויקטים חדשים בשרון כמו זה בהוד השרון, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם בפתרון מגורים אולטימטיבי: קרבה לכל המוסדות בעיר, קרבה לבתי ספר ובתי חולים באזור השרון, קרבה למרכזי קניות וריאות ירוקות כאשר יוצאים החוצה לחצרות הבניינים. בשתי מילים: נדל"ן איכותי, אין דרך אחרת לתאר זאת. בפסקה הבאה תוכלו לשמוע פרטים על מבנה הדירה.

מבנה הדירה בפרויקט

הדירה היא בעלת 5-6 חדרים. בכל דירה ישנו סלון מרווח ענק, מטבח, מלתחות, שירותים ומקלחת ובנוסף 4-5 חדרי שינה. בתחום כמו דירות חדשות הוד השרון לא רק על המפה, היא ממש מובילה. כאן תוכלו להבטיח את עתידכם עם דירות בוטיק גדולות ומרווחות, בהן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל להבטיח גם את עתידכם הכלכלי וגם את איכות חייכם וחיי ילדיכם. במילים אחרות, מי שמעוניין לרכוש דירות בהוד השרון יתמקד בפרויקט מגדיאלה וימצא שם את כל מה שהוא צריך בשביל לכונן שגרת מגורים מענגת במיוחד.

אשלי, מיכלסון ולי-רן – חברות הנדל"ן לקניית דירה בהוד השרון

בחברותינו תוכלו למצוא מיזמי פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן בהוד השרון, אבל מגדיאלה הוא המילה האחרונה שלנו בתחום. דירות מרווחות, גדולות ובנויות על פי התקנים החדשים ישמשו אתכם לטווח ארוך במיוחד. פרויקטים חדשים בשרון ובפרט בהוד השרון לא חסר, אבל פרויקט זה יממש עבורכם בדיור את מה שאתם צריכים בשביל להתחיל להקים את משפחתכם ולקיים חיי מגורים איכותיים. לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן: https://www.me-group.co.il

 
 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים