דירות חדשות למכירה ברעננה

אם גם אתם כמהים לדירה חדשה ברעננה, בואו לרכוש אותה בפרויקט יוקרתי המחבר אתכם מצד אחד לצירי התנועה המרכזיים בישראל ומצד שני מנגיש אתכם לריאות ירוקות מטופחות, שקטות וססגוניות עד מאד. בואו ליהנות מכל היתרונות כדיירי אזור השרון, ולצרוך שירותים מאחת הערים המבוקשות בישראל בתחום הנדל"ן. מעוניינים לשנות את מקום מגוריכם? דירה ברעננה תהיה תמיד השקעה חסרת תקדים. החזר השקעה קל ומובטח, מציאת שוכרים על בסיס קרבה למוסדות הלימוד מהמובילים בישראל כמו המרכז הבינתחומי בהרצליה ואוניברסיטת תל אביב.

דירות בהתאמה אישית

בואו לבחור דירת בניין בת קומה אחת, דופלקס או טריפלקס. בואו לבחור את מיקום הדירה בבניין: דירת גן או דירת גג בקומה האחרונה. בואו לבחור את מספר החדרים שלכם בדירה, 3, 4, 5, או יותר. אנו מאתר עבורכם את הדירה המבוקשת ונספק מידע מלא על כל המפרט שלה. אנו נצייד אתכם בכל הפרטים שתצטרכו לדעת לפני שתבואו לסגור עסקה חלומית של דירה משלכם. אנו ממליצים מאד למהר ולא לפספס הזדמנות נדירה לדירה במחירים חסרי תקדים.

קרבה לכל היעדים המבוקשים והחמים

אזורי תעשייה בצפון תל אביב, אוניברסיטת תל אביב, המרכז הבינתחומי בהרצליה, הקניונים רננים ושבעת הכוכבים – כל אלו קרובים מאד לדירתכם. במרחק של 5-30 דקות נסיעה לכל היותר ניתן להגיע לכל היעדים הללו. לכן, מי ששאל את עצמו על מקומות בילוי, תעסוקה ולימודים, רעננה פשוט מספקת פתרונות להכל. הדירות מרכזיות וקרובות למוסדות המבוקשים בישראל מכל בחינה.

סביבה ירוקה וחדשה בעיצוב מודרני

בניינים לבנים חלקים עם קירות חסם נגד רעשים, חלונות מודרניים ומרחב מיגון דירתי בכל דירה. בואו להיות חלק מפרויקט דירות חדשות ME ויצמן - דירות חדישות ומהפכניות הממוקמות בסביבה ירוקה ונוחה מאד להתנהלות. הסביבה הירוקה מספקת לכם מרחב טיול עם הילדים הקטנים ובעלי החיים, ומאפשרת לכם להתנהל ברוגע. בכל בניין תהיה מעלית מהירה, ולכן הנגישות לכל קומה בבניין קלה ויעילה מאד. בואו להבטיח את עתידכם הכלכלי חברתי, ולחיות באחד האזורים האטרקטיביים בישראל, בדירה מדוגמת שתוכננה על ידי מיטב האדריכלים בישראל. מומלץ לכל מי שמעוניין בדירה ראשונה, למשפרי דיור ולמעוניינים באחזקת נכסים נוספים להשקעה מהשכרה.

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים