יועצי משכנתאות – היועצים שלכם לחיים

כידוע, אין היום משכנתא בלי חברת יועצי משכנתאות – היועצים שלכם לחיים. מדוע זה נכון גם אם יש לכם תואר שני בכלכלה או שאתם בוגרי קורס תיווך נדל"ן? משום שהמשכנתא תלויה חד ערכית במציאות הכלכלית הישראלית שמשתנה על ידי תמורות בממשלה. הממשלה, אשר יכולה להטיל מיסוי על משכנתא, או לא, ואפילו לפעול כך שהבנקים ישנו את תעריף המינימום למשכנתא במקום 25-30% מערך הדירה כפי שזה היום ל- 10%. התמורות הללו בחלקן נושאות עמן בשורות טובות ובחלקן טובות פחות. בחלקן הטוב הוא רק רגעי, וחוסר מחשבה עלול ליצור מצב רע בהמשך, ולכן – חשוב מאד להתנהל עם חברת יועצי משכנתאות שתוכל מראש לדעת מה יהיו הנקודות הקריטיות במשכנתא ולמזער על נזקיהן ממש במידת האפשר.

 

משכנתא עם אספקת 10% מערך הדירה – הצעת חוק מהכנסת האחרונה. כללי התנהגות לכשתאושר

לכאורה, זה נשמע מצוין. מגיע אדם בודד או זוג, שלא פילל שאי פעם תהיה לו דירה, כי יש לו סכום זעום בחשבון הבנק שבקושי מספיק לו לסיים את החודש, ומגלה שיש לו בדיוק 10% ועוד מערך דירה יוקרתית בעיר הגדולה. איזו חגיגה: בית משלי והכל בזכות הצעת החוק הנדיבה הזו. כאן בדיוק זה המקום להתייעץ עם יועצי משכנתאות. הידעתם כי כך התחיל משבר הסאב-פריים בארה"ב? בנקים הורידו את ערך המינימום למשכנתא, ולמעשה נתנו אותה לכל אדם שהציג תלוש משכורת, גם בעבודה ללא בטחון כלכלי! זה גרם למהומה רבתי שכן בשנה השלישית-רביעית בממוצע הכסף של הלווים נגמר, ומעבר לכך שהם נזרקו לרחוב – הבנקים קרסו טוטלית. לכן, על מנת למנוע נזקים לכם ולמדינה, חשוב להתייעץ עם יועצי משכנתאות אשר יסבירו לכם, בטרם תקחו את המשכנתא שהוצעה לכם מהבנק, מה ההשלכות שלה, וינסו לבצע בה תיקונים שייטיבו אתכם ויקטינו את הסיכון שתהיו חשופים אליו.

 

מחזור משכנתא

שירות זה נועד לכל מי שכבר לקח משכנתא ומצא את עצמו מסתבך בחובות כבדים בגינה.ניתן, במקרים רבים, לצמצם את התשלום החודשי למשכנתא ולהקל עליכם וזאת מבלי שתשלמו על כך בריבית מאוחר יותר. השאירו מלאכת קודש זו ליועצי משכנתאות אשר יצליחו לשנות את תוואי המשכנתא לטובתכם!

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים