המשכנתא שלכם - כל הכללים

משכנתא. מעטים האנשים בעולם שמבינים בצורה אבסולוטית ומושלמת את עולם ייעוץ משכנתאות, כולל יועצי המשכנתאות למיניהן בבנקים ברחבי הארץ.

הרי אותם אנשי בנק שכביכול מציעים לכם ייעוץ משכנתאות לא באמת אובייקטיבים ומייעצים לכם לקחת משכנתא רק אצלם ולא באמת לפי הצרכים שלכם ולפי מה שמוצע כיום בשוק המשכנתאות. לכן מומלץ לקחת ייעוץ משכנתאות חיצוני, שלא תלוי באף בנק או גורם אחר, ומחויב רק לכם הלקוחות.

ייעוץ משכנתאות חיצוני בעצם מקיים אתכם פגישה ראשונית. בפגישה זו אתם מפרטים את עלויות הנכס, פירוט סך כל ההכנסות שלכם ממשכורות וממקורות נוספים. ייעוץ משכנתאות משקלל למעשה את סך ההכנסות לעומת סך ההוצאות (כל ההוצאות של בני הבית) ומספק תמונה של מהו ההחזר החודשי של משכנתא בו תוכלו לעמוד.

  

ייעוץ משכנתאות טוב הולך בדרך כלל לפי הכלל שההחזר החודשי לא יעלה על 30 אחוז מההכנסות החודשיות. כלומר, אם ההכנסה החודשית היא 10,000 שקל, אז ההחזר לא יעלה על 3,000 שקל בחודש.

אתם כלקוחות של ייעוץ משכנתאות יכולים לקבל תנאי משכנתא טובים בהרבה ממש שתוכלו לקבל באופן עצמאי. מדוע? ובכן, אתם לא הלקוחות היחידים של ייעוץ משכנתאות. אתכם יש עוד קונים רבים.

ייעוץ משכנתאות למעשה הולך לכל הבנקים ואומר להם כזה דבר – יש לנו איקס לקוחות שקונים נכס וייקחו משכנתא. אתם צריכים לשכנע אותי שאתם נותנים את המסלולים הכי אטרקטיביים ללקוחות שלי ואז אני אמליץ להם לקחת את המשכנתא אצלכם.

הבנקים מבינים מהו כוחו של ייעוץ משכנתאות ויעשו הכל כדי שהיועץ ימליץ עליהם, הרי בסופו של דבר מדובר בהכנסות של מאות אלפי שקלים למשך שנים, כפול כל הלקוחות של אותו ייעוץ משכנתאות, זהו כוח קנייה עצום שלא ניתן להקל בו ראש.

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים