שם:
טל':
אימייל:
   
   
   
 
הלוואות לכל מטרה
להקל על הלחץ הכלכלי בתנאים המשתלמים ביותר !
זקוקים לאשראי עבור לימודים, שיפוצים, אירוע משפחתי, כיסוי מינוס, צרכים רפואיים או כל מטרה אחר? יש לכם נכס קיים? משכנתא לכל מטרה היא הפתרון הכלכלי האטרקטיבי ביותר עבורכם!
 
משכנתא לכל מטרה היא למעשה הלוואה לכל דבר ועניין הניתנת בתנאים טובים כנגד שיעבוד הנכס הקיים.
הלוואה לכל מטרה ניתנת לכל צורך, מרכישת רכב וחתונה ועד שיפוץ נכס או הלוואה לילד, ההלוואה הינה אטרקטיבית הרבה יותר מהלוואה מבנק מסחרי (רגיל)
הלוואה לכל מטרה מחייבת את הלווה לעמוד בדרישות הבנק, המביאות בחשבון את ה"משכנתא הראשונה" על אותו נכס. בניגוד לשמה האטרקטיבי, הלוואה לכל מטרה כן מחייבת את הלווה להצהיר על מטרה מוגדרת.
 
נפרט בקצרה את הסיבות העיקריות, שבגללן כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה ולהעדיפה על פני הלוואות אחרות:

 פריסת התשלומים לתקופה ארוכה ככל הנדרש, שתקל על הלחץ הכלכלי ותסייע לכם לשלם את חובכם
 אפשרות תמרון בהחזרים החודשיים עפ"י נוחיות הלווה
 שיעורי ריבית נמוכים משמעותית מריביות אחרות מבנקים מסחריים
 אין צורך בשעבוד נוסף מעבר לנכס נדל"ן קיים
 החזרי ההלוואה החודשיים הם סבירים ולא משפיעים משמעותית על ההוצאות שלכם. תוכלו להמשיך בשגרה שלכם ללא הפרעות.

 
כיצד מבקשים הלוואה לכל מטרה

כדי להגדיל ככל האפשר את הסיכויים לקבלת הלוואה לכל מטרה, ניתן להיעזר באנשי מקצוע מנוסים, שיעזרו לבדוק את כל האלטרנטיביות והפרטים, תוך התחשבות מלאה בתנאים המתאימים לכם.

אז אל תתפתו במהירות להצעות הבנק להלוואות מידיות בתנאים דרקונים
התייעצו במומחים שלנו ותקבלו הצעה אטרקטיבית שתתאים במיוחד לצרכים שלכם.

לקביעת פגישת יעוץ ללא תשלום וללא התחייבות מלאו את הפרטים כאן

 


   
הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה אשר אנחנו יכולים לנצל אותה ככל העולה על רוחנו למגוון של מטרות: אנחנו יכולים לצאת בעזרתה לחופשה, לשלם חובות שאנחנו חייבים לגופים או לאנשים מסוימים, לשפץ בעזרתה את הבית, להשקיע אותה בבורסה, לקנות בעזרתה רכב, לשלם בעזרתה על אירוע משפחתי גדול וכן הלאה. הלוואה לכל מטרה כשמה כן היא היא הלוואה אשר אנחנו יכולים לנצל אותה לצרכינו.

הלוואה לכל מטרה ניתן לקחת מכמה גופים שונים. הגוף הגדול והמוכר ביותר ממנו ניתן לקחת הלוואות למטרות ספציפיות או הלוואה לכל מטרה הוא הבנק כמובן. הבנק מעניק הלוואות בדרך כלל על פי הסיכוי שלכם להחזיר את ההלוואה. הבנק, אם כן, אינו מעניק הלוואות לכל אחד ואינו עושה זאת מבלי לבדוק היטב את האדם לו הוא מעניק את ההלוואה. לפני נתינת הלוואה לכל מטרה הבנק בודק את המשכורת ואת ההכנסות של לוקח ההלוואה, את הערבונות שלו – למשל את תיק ההשקעות שלו, את תכניות החסכון שיש לו וכן הלאה. רק לאחר שהבנק מוודא שהכסף של ההלוואה יחזור אליו הוא מעניק הלוואה לכל מטרה. גוף נוסף אשר מעניק הלוואות הוא חברת האשראי. גם אם אין לכם כרטיס אשראי של חברת אשראי מסוימת לרוב תוכלו לקבל גם ממנה הלוואה.

הלוואות לכל מטרה היא בעצם משכנתא לכל מטרה העוזרת במימון משכנתא לזוגות צעירים, משכנתא למוגבלים ועוד. הלוואה זו גם ניתנת להם לכל מטרה לה הם זקוקים. 

הלוואה לכל מטרה ניתן לקחת גם מגופים נוספים. ישנו דבר הקיים הלוואה חוץ בנקאית אותה לוקחים מחברות מימון. לרוב ההלוואה ניתנת על חשבון חסכונות פנסיוניים שיש לנו. זוהי הלוואה מעט מסוכנת יותר וזהו דבר שבהחלט צריך לקחת בחשבון משום שתמיד עדיף להשאיר את החסכונות הפנסיוניים שלנו לעת זקנה ולמצבים בהם נצטרך אותם באמת. ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה גם מהשוק האפור, אם כי דבר זה פחות מומלץ. הסיבה לכך היא שהריביות בשוק האפור גבוהות בצורה משמעותית מהריביות של הבנק והבטחונות הנדרשים להלוואה גם הם גבוהים.

הלוואה לכל מטרה יכולה להיות סכום כסף מסוים שאותו נשקיע במגוון של צורות. את הרווחים המתקבלים מהלוואה זו אנחנו יכולים לצבור על מנת להגדיל את ההון הראשוני שלנו ללקיחת משכנתא. עם זאת, זהו מצב אופטימלי שלא תמיד קורה בפועל. על מנת להרוויח באמת ובתמים מלקיחת הלוואה לכל מטרה חשוב מאוד לראות מהו בדיוק גובה הריבית על ההלוואה והאם אנחנו באמת יכולים להשקיע בחכמה את הכסף שקיבלנו מההלוואה. כמו כן, אם בעתיד נרצה לקחת משכנתא מהבנק חשוב להחזיר את ההלוואה שניתנה לנו במועד על מנת להיג את עצמנו בפני הבנק כאנשים אמינים ואחראיים אשר יודעים להתנהל היטב עם הכספים שלהם. אם נתקשה מאוד להחזיר את ההלוואה שלקחנו הבנק בוודאי יסתייג בעתיד מלתת לנו הלוואות בקנה מידה גדול יותר, דוגמת משכנתאות לזוגות צעירים. אלו הם דברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון לפני שלוקחים הלוואה לכל מטרה.

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים