מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה

כאשר אנו מעוניינים במשכנתא בריבית קבועה, אנו יודעים כי מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה, יכולה להקל עלינו הוצאות מיותרות, היות וההחזר החודשי שלה הוא קבוע. משכנתא זו, הפכה להיות מאוד פופולרית בשנים האחרונות היות והריביות במשק ירדו עקב המשבר הכלכלי בעולם בשנת 2008. יש לציין כי הריבית עלולה להשתנות עקב הצמדה למדד המחירים לצרכן. הביטחון למשק הבית שלכם תלוי גם ע"י מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה. הרבה יותר נוח לדעת כי הריבית היא קבועה, ולנו לא תהיינה הפתעות לא נעימות של שינוי ההחזר החודשי. הריבית היום בשוק נעה ב- 4.5%.אם אין לכם כספים שעומדים להיכנס לחשבון הבנק שלכם בגלל ירושה או הכנסה גבוהה יותר כבעלי עסק, עדיף תמיד כי תיקחו מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה.

משכנתא בריבית קבועה – הסחורה החמה בתחום המשכנתאות

בגלל ההורדה של הריביות בשוק באופן משמעותי, הסחורה הכי חמה בשוק היום היא מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה. כאשר אתם לוקחים משכנתא בריבית קבועה, שהיא צמודה למדד, התשלומים הראשוניים להלוואה יחושבו ללא הצמדה למדד, לאחר תקופה מסוימת, כבר ייחשבו את ההצמדה למדד, כך שאם ישנם אי אילו שהם שינויים ברמת המחירים , התשלום ישתנה. על כל מקרה, כולנו מקווים שלא יהיו שינויים דרסטיים בריביול במשק, כפי שקרה בשנות השמונים. לעת עתה, הריבית נראית קבועה, ולא צפויים שינויים, ולכן משכנתא בריבית קבועה, הפכה להיות מאד מבוקשת.

על מנת לא לקחת סיכון ולישון בראש שקט

אחת הוצאות הגדולות ביותר בכל משק בית זו המשכנתא. לשם כך, הרבה אנשים פונים אל יועצי משכנתאות פרטיים ובלתי תלויים, על מנת שיוכלו למצוא להם מסלול משכנתא בטוחה בריבית קבועה. יועצי המשכנתאות , יש באפשרותם להתמקח עם הבנקים, ולכן, כדאי לנו מאוד לשלם בעבור שירות זה, על מנת שנהיה סמוכים ובטוחים כי לקחנו את המשכנתא הנכונה והבטוחה לנו. אף אחד אינו מעוניין בהפתעות לא נעימות שישבשו לו את המצב הכלכלי, לכן, כדאי מאוד לשאוב כמה שיותר מידע על הריביות והמסלולים השונים של המשכנתאות, וכן להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי.

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים