שם:
טל':
אימייל:

המשכנתא הטובה ביותר מתחילה בייעוץ משכנתאות

השגתם הסכמה מהבנק שתהיה לכם משכנתא? אל תמהרו לממש אותה. פנו לחברת ייעוץ משכנתאות אשר תדאג לבדוק את הצעת הבנק ולהגמיש אותה לטובתכם. הסירו חשש מלבכם, הבנקאים יודעים היטב את מה שאנחנו מנסחים אבל הם לא יספרו לכם זאת. אצלנו תוכלו לדעת את כל האמת, ולדרוש אותה מהבנקאי.

 

הוזלת מרכיב הריבית במשכנתא

אנחנו נמצא את הדרך לחשוף אתכם כמה שפחות לריבית, וזה יתבצע על ידי עקרון מרכזי ביותר: קיצור תקופת ההלוואה הכוללת. במקרים רבים, הבנקאי יגיד לכם את המשפט הקבוע: "אתם לא תעמדו בזה, לא מאושר". אנחנו נדאג שתקבלו "כן", ויותר מכך, אנחנו נדע מראש מדוע הוא יגיד לכם "לא" ונזים את הטיעונים שלו עוד בטרם שטח אותם.בלוח סילוקין שפיצר קיצור זמן ההלוואה יביא בהכרח לקיצור הריבית. הידעתם כי משכנתא ל- 5 שנים היא 6% ריבית, ולעשרים וחמש שנה – 50% ריבית (בממוצע)? אנחנו שואפים שתקחו משכנתא כמה שיותר קרוב לחמש שנים.

 

טענה אפשרית של הלקוחות החדשים שלנו: לא נצליח לסגור את החודש

וזו בהחלט טענה שחשוב להתייחס אליה. ממה החודש שלכם מורכב? מחובות ומותרות, כמו החודשים של כל אזרח. ההנאה ממותרות החיים בשל כך שאתם לכאורה משלמים פחות כסף כל חודש לפי הצעת הבנק (ששונה מההצעה שלנו) תגרום לכך שבעוד 10 שנים המחיר לחודש ייזנק כלפי מעלה בשל החשיפה לריבית. המילה "ייזנק" אינה מופרזת. זו מציאות החיים של עשרות אלפי אזרחים ממעמד הביניים שפשוט הידרדרו לעוני: אנשים שניהלו חוגים, היו מורים ואומנים, עובדים מוכשרים ומכל קצוות האוכלוסייה שנאלצו להוזיל את רמת החיים שלהם מאונס ולא מרצון בגלל התעריף שגבה הבנק על הריבית. במקום זאת, עדיף שמרצון תוותרו על מנעמי החיים ובכך תחזירו לכם את השליטה בחיים. כך, נניח תחיו ללא מותרות למשל 3-4 שנים, כשבהמשך עיקר מרכיב הריבית שולם, ואתם תוכלו ליהנות מיציבות כלכלית ומחזרה לחיי מותרות.

 

המשכנתא הטובה ביותר היא זו שבה אתם שולטים על מוסר התשלומים, לא הבנק

וזה, כהמשך לפסקה הקודמת, אפשרי אם תישמעו להנחיות שלנו, שהמרכזית שבהן היא: לא לוותר לבנק בשום אופן על תקופת תשלומים קצרה, גם אם נדמה לכם שלא תצליחו לסגור את החודש. תשלומים שפרוסים לתקופה ארוכה על בסיס לוח סילוקין שפיצר יחשפו אתכם לריבית, וכשהחשיפה תגיע, יגיעו מכתבים מעורכי דין מהבנק על שלא הצלחתם לשלם בזמן. רק בחברת ייעוץ משכנתאות נדע מראש איך לא לסבך אתכם עם הבנקים, גם אם זה אומר שצריך לצלול לפעמים ולוותר על חלק ממנעמי החיים ל 2-4 שנים בגיל התשלומים.

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים