שם:
טל':
אימייל:
   
   
   
יועצי משכנתאות
הדרך הבטוחה למשכנתא הנכונה!
קונה בית חדש? רוצה לשפץ את הבית הקיים? צריך אשראי לאירוע משפחתי?
קשה לך לעמוד בתשלומי המשכנתא? חושב שאתה משלם יותר מדיי?

 
צעדים חשובים בחיים עושים בליווי יועץ מומחה!
משכנתא היא תהליך מורכב. אתה נדרש לבוא בדין ודברים מול הבנקים והנציגים שלהם שמטרתם היא לדאוג ,לפני הלקוח,  לאינטרס של הבנק. אתה צריך לבחור מסלול ולנהל משא ומתן יעיל בנוגע לתנאים ולריביות. גם אנשים שמבינים היטב בפיננסים יודעים שחברה חיצונית יכולה להשיג עבורך תנאים טובים יותר ולחסוך הרבה כסף וכאב ראש.
 
דובדבן יועצים הינה חברה פרטית, אשר אינה כפופה לשום בנק או מוסד פיננסי כזה או אחר. ולכן אנו דואגים אך ורק לאינטרסים של לקוחותינו.
דובדבן יועצים חברת הייעוץ המובילה, בעלת מומחיות וניסיון רב בתחום המשכנתאות, מסייעת ללקוחותיה להתנהל באופן אסטרטגי מול הבנקים. ההתמחות שלנו היא למנוע מהבנק להרוויח עליכם כמה שיותר כסף. אנו נחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים על הלוואת המשכנתא.

 

 

נשמח לסייע לכם בנושאים אלו:
 משכנתא חדשה
 מחזור משכנתא קיימת
 הלוואת משכנתא עבור כל מטרה
 התנהלות מקצועית ונבונה מול בנקים למשכנתאות
 בנייה אסטרטגית של תוכנית הלוואה  
 תוכנית לרכישת נכסים
 הוצאת אישור עקרוני עבור משכנתא

מדוע כדאי להעזר ביועץ משכנתאות?
 יועץ משכנתאות הוא בעל ידע מקצועי רב, המתבסס גם על ידע תיאורטי וגם על מקרים רבים בשטח. 
 הוא יקל על התהליך ויזרז אותו.
 יועץ משכנתאות יסביר לכם בדיוק ובמושגים ברורים היכן הדברים עומדים.
 יועץ משכנתאות יסייע לכם בכל החישובים, שיקבעו את מידת כדאיות העסקה.
 יועץ משכנתאות מכיר את כל המסלולים החדשים, מעודכן בכל החדשות וימליץ לכם על אפיקים מתאימים.
 יועץ משכנתאות יחסוך לכם זמן, כאבי ראש וטעויות של חובבניים.

בין אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא חדשה או למחזר משכנתא קיימת - נשמח לעמוד לרשותכם ונמנע מכם לשלם יותר ממה שהמציאות מחייבת. נסייע לכם לבצע הלוואה חכמה וזולה, שתהיה הבחירה המוצלחת שתלווה אתכם להמשך החיים. 

התשלום על בסיס הצלחה -לא חסכת לא שילמת!

אז התקשרו עוד היום ותקבלו פגישת יעוץ חינם ללא התחייבות!

  

 יועצי משכנתאות

יועצי משכנתאות עוזרים לכם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים ביותר לכם. כל בנק מציע מספר מסלולי משכנתאות שונים. כל מסלול משכנתא מציע ללקוחות ללוות משכנתא בתנאים מעט שונים: למשל, הבנקים מציעים משכנתאות עם ריביות משתנות, משכנתאות לטווחי זמן שונים, משכנתאות אשר הריבית שלהן צמודה למדד, משכנתאות אשר הריבית שלהן צמודה לדולר או ליורו וכן הלאה. יועצי משכנתאות מנחים את הלקוחות שלהם בין מגוון המשכנתאות, מסבירים להם על ההבדלים בין המשכנתאות השונות, מנתחים את מצבם הפיננסי ומנסים להתאים להם את המשכנתא המתאימה להם ביותר שבה הם יוכלו לעמוד מבלי להכנס לקשיים כלכליים. כך שהייעוץ של יועצי משכנתא שווה ללקוחות לא מעט כסף ויכול להיות משתלם ביותר.

 
יועצי משכנתאות יכולים לחסוך לכם לא מעט כסף. אנשים רבים אינם תמיד יודעים איזה מסלול משכנתא הוא בהכרח המסלול המתאים להם ביותר. יועץ משכנתא עוזר ללקוחותיו לבחור את המשכנתא המתאימה לו ביותר, החלטה חשובה שתשפיע על הלקוח לאורך שנים ארוכות. לקוחות אשר לעתים ינסו להבדיל לבד את ההבדלים בין המשכנתאות השונות יכולים למצוא את עצמם מהר מאוד מבולבלים כך שהם לא באמת יודעים מה גובה ההחזר הצפוי להם מדי חודש. יועץ משכנתאות יכול לעזור להם להבין בדיוק מה המשכנתא שהם לוקחים אומרת בפועל.
 
יועצי משכנתאות יכולים לסייע לזוגות צעירים אשר עומדים בפני רכישת הדירה או הבית הראשונים שלהם. יועץ משכנתא ינתח את מצבו הכלכלי של הזוג וינסה למצוא לו בהתאמה את הבנק אשר מציע את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורו אם אחוזי הריבית הנמוכים ביותר. כמו כן, יועץ משכנתאות יכול להשתמש בניסיון שלו ובהיכרות שלו את הבנקים השונים להוריד מעט את מחירי הריבית. בנוסף, שירות נוסף של יועצי משכנתא הוא שהם יכולים לעזור לזוגות הצעירים להתמודד עם סבך הבירוקרטיה שהיא מנת חלקם של מי שלוקח משכנתא מהבנק. כך שהעזרה של יועצי משכנתאות לזוגות צעירים, וגם לכל אחד אחר אשר רוצה לקחת משכנתא, היא עזרה עצומה שיכולה להיות חשובה מאוד. אלו הן חלק מהסיבות אשר מסבירות את הפופולאריות של יועצי משכנתאות.

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים