שם:
טל':
אימייל:
   
   
   

מחשבון משכנתא 

אנו בחברת דובדבן יועצים מאמינים שאתה - הלקוח, צריך לקבל את כל הכלים והידע על מנת שתוכל להגיע להחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורך. לכן פיתחנו מחשבון לחישוב משכנתא מתקדם אך עם זאת פשוט, ידידותי למשתמש ונוח לתפעול. משכנתא מחשבון זה פותח דלת לחישוב מהיר של החזרי המשכנתא החודשיים בתנאי ומסלולי המשכנתא השונים. כל זאת כדי שאתה תוכל לקבל תמונת מצב קרובה ככל שניתן למציאות ותאפשר לך לבצע הערכות עתידיות מושכלות יותר. יתרה מכך, שימוש במחשבון משכנתא יאפשר לך לבצע השוואה בין התנאים וסוגי המשכנתאות השונים שמציעים הבנקים, ונכון לרגע זה יש עשרות סוגים של משכנתאות מחשבון.

קיימים מחשבוני משכנתא שונים כגון: מחשבון ביטוח משכנתא, מחשבון זכאות משכנתא. מחשבון משכנתא זה מעביר את מרכז הכובד אליך, הלקוח, ומצייד אותך בידע יקר ערך בדרכך לבצע את אחד המהלכים הפיננסיים הגדולים והמשמעותיים ביותר. הוא חלק אינטגראלי מהחתירה שלנו, בדובדבן יועצים, לספק לך אסטרטגיה ארוכת טווח שמחזקת אותך למול הבנקים וחוסכת לך אלפי שקלים על המשכנתא.

שימוש במחשבון משכנתא מבית דובדבן יועצים

במחשבון משכנתא זה יש להזין: סכום משכנתא, סך החזר חודשי רצוי, תקופת החזר, ריבית, מדדים ולוח סילוקין, ובתוך שניות ספורות תוכל לראות את הנתונים, כמו גם לראות את ההשפעה של כל נתון בודד או כמה נתונים על יתר המשתנים. לדוגמה: ניתן לבחור את סכום המשכנתא הרצוי ולראות מה יהיה ההחזר החודשי המשוער, לסירוגין, ניתן להזין את סכום ההחזר החודשי הרצוי ולראות מה גודל המשכנתא שניתן לקבל.

תוכלו להעזר במחשבון משכנתא מדד כדי לחשב את הריביות ואת המדדים במשכנתא שלכם. חשוב מאד להשתמש במחשבון משכנתאות לפני לקיחת משכנתא בכדי לדעת מהו הסכום אותו תצטרכו לשלם בכל חודש. מחשבונים משכנתא יעילים לחישוב סכום המשכנתא החודשי ולכן הרבה אנשים משתמשים בהם.

*** חשוב לציין בנקודה זו כי מחשבון משכנתא הוא כלי לאומדן כללי ואינו יכול לשמש תחליף ליועץ משכנתא אנושי שמתמחה בתחום המשכנתאות ולוקח בחשבון במהלך עבודתו גם נתונים משתנים ודינאמיים כגון: רמת חיים, מצב משפחתי, גודל משפחה ועתידה, מדדים, סיכונים והחזרים משתנים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
  
 

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים