שם:
טל':
אימייל:
   
   
   


משכנתא 
דובדבן יועצים – הדרך הקלה למשכנתא זולה

מדוע אנשים רבים מסתבכים עם החזרי משכנתא חודשיים שרק הולכים ותופחים? כיצד רוב האנשים שלוקחים משכנתא, נאלצים לשלם פי 2 ואף 3 מסכום ההלוואה שלקחו? האם יש דרך אחרת? 
התשובה חד משמעית: בהחלט יש! 


רכישה של בית פרטי או דירה היא העסקה המשמעותית ביותר שתעשו בחייכם.
רוב הרוכשים אינם בעלי ההון הנדרש לרכישה ולכן נאלצים לקחת משכנתא. הרבה רוכשים,  גם בעלי ידע בתחום , נוטלים  משכנתאות יקרות, במסלולים לא רווחיים וללא תכנון עתידי מתוך אמון מלא במערכת הבנקאית שמבטיחה להם לכאורה את "הטוב ביותר".
אנו בחברת דובדבן יועצים ממליצים בחום: יועץ משכנתאות מומחה הוא היחיד שיעזור לך לקחת משכנתא בחוכמה, מתוכננת היטב בהתאם לצורכים והיכולות המנטליות והפיננסיות שלך בהווה ובעתיד.
 
חשוב שתבינו: בחירת משכנתא היא הליך אסטרטגי המיועד לטווח ארוך, שאמור להתאים לכם גם בהווה וגם בעתיד ולא תמיד נכון להתפתות לריבית הנמוכה ביותר.
 
 

 
 
אנו ב"חברת דובדבן יועצים" נעשה זאת עבורכם במקצועיות ובמהירות: 
 נבנה לכם את תמהיל המשכנתא המותאם ביותר עבורך – מתוך יותר מ-60 תמהילים תוך  התחשבות בתוכנית המשפחתית העתידית : הרחבת משפחה, מקורות פרנסה ושות!
 נשיג לך את הריביות הזולות ביותר בשוק – ריבית שלקוח פרטי לא יוכל לקבל מול הבנק!
 נחסוך לך זמן ומשאבים – המומחים שלנו ילוו אותך אישית ויעשו עבורך את הבירוקרטיה המורכבת (השגת מסמכים, חתימות , טפסים)  ושות
 

 

תשלום על בסיס הצלחה -לא חסכת לא שילמת!

חברתנו פועלת כגוף נפרד, שאינו מזוהה ומחויב עם אף גוף בנקאי. טובת הלקוח ממוקמת אצלנו במקום הראשון. 
אנו נסייע לכם לבחור את מסלול המשכנתא הטוב ביותר בשבילכם, לנהל מו"מ יעיל על הריבית והתנאים של המשכנתא ונשמור על האינטרסים שלכם לאורך כל הדרך.  

יועץ משכנתאות טוב יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים וגם מאות אלפי שקלים לאורך כל תקופה המשכנתא.

 

אז התקשרו עוד היום ותקבלו פגישת יעוץ חינם ללא התחייבות!

  

 

משכנתא

משכנתא היא הלוואה של סכום כסף משמעותי מאוד אשר ניתנת בדרך כלל לטווח ארוך – אשר יכול להגיע לעשרים שנה ואף יותר. לרוב משכנתא היא הלוואה אשר מיועדת לרכישת דירה או לרכישת בית, רכישה שהיא לרוב המשמעותית ביותר בחייהם של אנשים רבים. אנשים רבים, הן זוגות צעירים והן אנשים אשר מחפשים השקעה בגילאים מעט מתקדמים יותר, רוצים לרכוש דירה. זוגות צעירים רוצים מקום אחד שיהיה לגמרי שלהם ושל משפחתם ואנשים אשר קונים דירות לצורך השקעה רוצים מעין ערבון להכנסה קבועה מהדירה ורוצים להנות מהשקעה אשר נחשבת לבטוחה. דירה עונה על הצורך של שתי האוכלוסיות והיא נחשבת להשקעה יציבה ובטוחה, בפרט בישראל.

 

משכנתא היא הלוואה אשר בדרך כלל לוקחים מהבנק. על מנת שהבנק ירוויח ממתן כסף לאנשים אחרים הוא גובה ריבית עבור המשכנתא. מה הכוונה בריבית? כל חודש צריך להחזיר לפי הסכם שנקבע מראש חלק מסכום המשכנתא לבנק ובנוסף אליו צריך להחזיר גם סכום של ריבית. באמצעות הריבית הבנק מרוויח ממתן משכנתאות. כמו כן, הבנק אינו נסמך רק על הריבית הוא גם צריך לוודא שמי שלקח ממנו הלוואה גדולה כל כך יוכל גם להחזיר אותה. לכן, מי שלוקח משכנתא מהבנק צריך להביא ערבים, אשר יידרשו להחזיר את הכסף לבנק במקרה שהלווים המקוריים לא יכולים והוא לרוב דורש גם בטחונות שונים. למשל, אם הבנק הוא זה שמימן את הדירה הוא יכול לשעבד אותה במקרים בהם הלווים לא יכולים להחזיר לבנק את המשכנתא, כפי שנקבע מראש.

 

משכנתא אינה קבועה והתנאים להחזרתה של ההלוואה הגדולה הזו משתנה בהתאם לכמה גורמים שונים: כל בנק מציע מסלולים שונים של לקיחת משכנתא שהריביות והסכומים שהלווים צריכים להחזיר לבנק מדי חודש משתנים ממסלול למסלול. למשל, בחלק מהמסלולים הריבית תהיה צמודה למדד, בחלק מהמסלולים הריבית תהיה צמודה למטבע זר וכולי. משכנתא היא הלוואה שאין להקל בה ראש לפני שלוקחים אותה מהבנק מכמה סיבות: סיבה אחת היא שזהו סכום כסף גדול מאוד והסיבה השנייה היא שמרבית האנשים מחזירים במשך כל ימי חייהם את המשכנתא ולכן אם הם לוקחים משכנתא עם ריבית גבוהה מאוד הדבר בהחלט יכול לפגוע בהם ולמנוע מהם להחזיר את ההלוואה במלואה בעתיד.

 

משכנתא, אם כן, יש לקחת בחוכמה. כיצד עושים זאת? כדאי להתייעץ עם יועצי משכנתאות של הבנקים לפני שלוקחים משכנתא ולשמוע מהם איזה מסלול משכנתא לפי דעתם הוא המתאים לכם ביותר. כמו כן, מומלץ לברר אצל כמה בנקים, ולא רק בבנק אחד, מהם מסלולי ההלוואות השונים שהם מציעים על מנת לראות האם יש בנק אשר מציע מסלולי משכנתא משתלמים יותר מהמסלולים שלכם. דבר זה יכול לעזור לכם לחסוך בצורה ניכרת לאורך השנים ולמנוע מכם להסתבך ב"בוץ" כלכלי, כך שבהחלט יש להקדיש לכך מחשבה לפני שלוקחים משכנתא.

 
 

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים