שם:
טל':
אימייל:
 

יש לך משכנתא? הידעת שמגיע לך כסף מזומן עד 100,000 ₪?
שירות חדשני ובלעדי של יועציי המשכנתאות של דובדבן יועצים יכול לשלשל לך לכיס במיידי אלפי שקלים במזומן!

משכנתא היא הלוואה שלוקחים לשנים רבות, לפעמים לחיים שלמים. האם עלה בדעתך שיתכן והבנק חייב לך כסף? האם אתה באמת בודק באופן רציף את החיובים, התנאים, חישובי הריביות, החזרי משכנתא ? הידעת ששיטות חישוב שונות יכולות לגרום לפערים של מאות שקלים בחודש? 

החזר מיידי לחשבון הבנק שלך – בלעדי בדובדבן יועצים!


דובדבן יועצים, בעזרת המומחים המובילים בארץ בתחום המימון, פיתחה שיטה בלעדית למשלמי המשכנתא אשר בודקת את חישובי המשכנתא ויכולה לזכות אותך בעשרות אלפי שקלים של החזר משכנתא מיידי מהבנק שלך למשכנתאות. כסף יקר שתוכל להשקיע בבית, בעסק או בחופשה חלומית.

ללא שינויים בתקופת המשכנתא ובהחזר החודשי!

להבדיל ממחזור משכנתא אשר בה עורכים שינויים בתקופת ההחזר, או בגובה ההחזר החודשי. שיטת ההחזרי משכנתאות הבלעדית של חברת דובדבן יועצים לא תגרור שום שינוי בתקופת ההחזר, מספר השנים להם התחייבת יישאר כשהיה וכך גם גובה ההחזר החודשי לא יגרור הגדלה בהוצאה החודשית שלך. ההבדל היחיד, שתקבל באופן מיידי מהבנק למשכנתאות החזר כספי לחשבון הבנק שלך.

שיטת קיבלת – שילמת: תשלום על בסיס הצלחה בלבד.

 דובדבן יועצים נותנת ייעוץ משכנתאות שכרוך בעלויות המבוססות על הצלחה בלבד!!
אם לא חסכת – לא שילמת, אם לא קיבלת החזר – לא בזבזת כסף. כך שמראש אין לך מה להפסיד. מקסימום – תרוויח.

  

דובדבן יועצים החברה היחידה שנותנת לך כסף מזומן חזרה.


 אמינות ומומחיות:  דובדבן יועצים היא חברה אמינה המונה צוות גדול של כלכלנים, יועצי משכנתאות ומומחים בתחום המימון       בעלי ניסיון רב שנים עם אלפי לקוחות קטנים וגדולים כאחד, אשר חסכו אלפי שקלים וזכו להחזרים גבוהים.
 מחויבות רק עבור הלקוח: החברה פועלת באופן עצמאי ולא קשורה לשום גוף פיננסי מה שמחייב אותנו לעבוד אך ורק                עבורך, ללא אינטרסים.
סל שירותים בלעדי: ברשותנו סל שירותים, הטבות וריביות אטרקטיביות שלא תמצא בחברות אחרות בשוק.
ליווי אישי V.I.P:  הצוות המקצועי של דובדבן יועצים ילווה אותך באופן אישי ויחסוך לך זמן, כסף וכאב ראש. אנו נבצע עבורך        את כל הבירורים , נטפל בכל הבירוקרטיה והניירת ונפעל להשיג לך את הטוב ביותר.

ברגע זה יתכן ומחכים לך אלפי שקלים במזומן אז למה אתה מחכה?
 מלא את פרטיך ועוד היום נציגינו יבדקו כמה כסף מגיע לך!

 

 


   

 

 

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים