שירות מענה אנושי חכם

 
ישנם משרדים הזקוקים לשירות כמו שירות מענה אנושי חכם, המתאים במיוחד לצרכים של משרדים או חברות אלה. על מנת לא לפספס אף פנייה, ניתן לתפעל את השירות 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע. יש לציין כי רבים מהלקוחות של החברות השונות מעוניינים במענה אנושי כמו שירות מענה אנושי חכם, כך שנציגים או נציגות איכותיות המכירות היטב את הנושאים של כל חברה עליה הם ממונים. בכל רגע נתון, הנציג או הנציגה של שירות מענה אנושי חכם, יספקו תמיד את התשובה הנכונה למענה של הלקוחות בכל נושא הקשור לחברה אליה הם התקשרו.. ניתן למצוא במגוון של שירות מענה אנושי חכם שירותים כגון:
 
·         שירותי מזכירות
 
·         שירותי גביה
 
·         ניהול יומנים
 
·         ניהול פגישות
 
·         טלמרקטינג
 
·         טלמיטינג
 
·         שירותי מוקד
 
מוקד חכם כחלק בלתי נפרד מהעסק שלך- שירות מענה חכם אנושי
 
יש לציין, כי שירות חברת המענה האנושי חכם, יביא לעסק שלך את כל הפניות, כך שינוצלו באופן הטוב ביותר, לא תפספסו אף עסקה. מקומות בהם אין  שירות מענה אנושי חכם, ישנו הפסד רב של לקוחות המביא כמובן ירידה ברווחים. גם מעבר שעות הפעילות של החברה שלך, יהיה תמיד מי שיענה, יש חברות שעוסקות עם ייצוא ולכן, ניתן לספק את המענה האנושי בשפה אותה תרצו כמו אנגלית למשל, כך שתמיד יהיה מי שיענה ברגע ובזמן הנכון. השיחות ברובן, מוקלטות ובעלי החברות, יוכלו לשמוע את השיחות, למשל כאשר קיימת בעיה מסוימת וכך, יוכלו לפתור אותה באמצעות מענה אישי שלהם.
 
שירות מענה אנושי חכם – יותר זול ומשתלם ממזכירה בעסק
 
חשבו על המשכורות שאתם משלמים למזכירות היושבות במשרד כ-8 שעות, דמי הביטוח הלאומי, התנאים הסוציאליים, המשכורות, דגמי הבראה, פנסיה, ימי חופש בתשלום ועוד. כאשר יש לכם חברה המעניקה לכם את השירות של מענה אנושי חכם, המחיר יהיה הרבה יותר זול, היות ואת התנאים הסוציאליים וכל מה שמסביב, משלמת החברה שמעסיקה את המוקדנים והמוקדניות. שירות זה הינו גם הוצאה מוכרת במס ואתם יכולים ליהנות ממגוון שירותים מקצועיים לעסק שלכם במחיר שהוא לבטח, הרבה יותר זול ממזכירה. לא יהיה מצב שישנה מזכירה אחת שיכולה לעמוד בלחץ של שיחות, אך מוקדים של מענה אנושי חכם, כן יוכלו בקלות להשתלט על כל השיחות של החברות.

דובדבן יועצים, כתובתנו: הסיבים 24, פתח תקווה

ייעוץ משכנתאות     יועצי משכנתא     מאמרים